Danışmanlık Hizmetlerimiz

Hayatınızı yoluna koymak için ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu, rehberliği ve desteği alın. Psikolojik danışmanlık hizmetlerine olumlu veya olumsuz her durumda başvurulabilir. Hizmetlerimizi inceleyerek sizlere en uygun metodu seçebilirsiniz.

Bireysel Terapi

Bireysel Terapi

Birçok kişi duygusal olarak kendini kötü hissetmesine, rağmen psikolojik desteğe ihtiyacı olup olmadığına karar vermekte zorlanabilmektedir. “Psikolojik destek almak istiyorum” diyen kişi şu gibi söylemlerle psikologlara başvurabilmektedir.

Detaylı İncele
Evlilik Çift Terapisi

Evlilik Çift Terapisi

Çift ve evlilik Terapisi, evli olan ya da olmayan çiftlerin karşılaştıkları sorunları ele alıp çözüme kavuşturmayı hedefleyen bir terapi modelidir. Çift Terapisi bireylerin ilişki içinde yaşadıkları problemlerde değişim ve gelişimin sağlanması amacı ile çatışmaların çalışıldığı seanslar üzerinden ilerlemektedir.

Detaylı İncele
EMDR Terapisi

EMDR Terapisi

EMDR Terapisi nedir? gibi merak edilen tüm sorulara bu makalede ulaşabilecek ve Ankara EMDR Terapisi için Uzm. Psikolog Büşra Çınar’dan EMDR Terapisine dair her şeyi öğrenebileceksiniz.

Detaylı İncele
Dikkat Geliştirme Programı

Dikkat Geliştirme Programı

GETAP Bilişsel Becerileri Değerlendirme Ve Geliştirme Programıdır.Getap,Bilişsel Becerilerde Var Olan Bozulma Ve Zayıflamaya Karşı Beynin Nöroplastisite Özelliğinden Faydalanır. Bireyin Bilişsel Düzeyine Uygun Gelişim Egzersizleri Ile Dikkat, Hafıza, Konsantrasyon, Mantık – Muhakeme Ve Işlemleme Hızı Becerilerinde Bireyin Uzman Mentor Eşliğinde Kalıcı Bilişsel Gelişimi Sağlanır.

Detaylı İncele
Online Terapi

Online Terapi

Online psikolog desteği yani online psikoterapi hizmeti gün geçtikçe yaygınlaşmakta olan bir hizmettir. Online terapi, etkinliği bilimsel olarak desteklenen bir psikoterapi yöntemidir.

Detaylı İncele
Çocuk Ergen Terapisi

Çocuk Ergen Terapisi

Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği (WISC-IV) testi çocuk ve ergenlere (6 yaş 0 ay İle 16 yaş 11 ay yaş arası)bireysel olarak uygulanan,çocuğun zeka seviyesini ve diğer bilişsel yeteneklerini de ölçen ülkemizdeki en yenilikçi, kapsamlı ve en sağlıklı sonucu veren zeka testidir.

Detaylı İncele
Kaygı

Kaygı

Kaygı, bireyin sanki kötü bir şey olacakmış gibi hissettiği bir sıkıntı duygusu olarak tanımlanabilir. Korku ile kaygı birbirinden farklı duygulardır. Korku hissettiğimizde karşımızda gerçek bir korku nesnesi (saldırmayı bekleyen bir hayvan, silahlı bir çatışma gibi) varken kaygı durumunda kişinin zihninde tasarladığı bir korku nesnesi vardır.

Detaylı İncele
Depresyon

Depresyon

Depresyon, kişinin “kendisinin halletmesi gereken” basit bir durum değildir.

Detaylı İncele